2012 m. vasario 25 d., šeštadienis

Dokumentai ūkininko sodybai


Įsigijau sklypą be jokių komunikacijų. Štai privažiavimas tik tiesiog idealus, vasarą – žiemą. Bet visa kita – nuo apvalaus apskrito tuščiavidurio nulio…

Tam, kad statytumėt žemės ūkio paskirties žemėje, nekeičiant jos paskirties, įmanoma tik tokiu atveju, jeigu statoma ūkininko sodyba.  Šiuo metu reikalingas ne mažesnio kaip 0,5 ha sklypo. Nenustebčiau, jeigu minimalaus sklyo ploto reikalavimai gana greitu laiku keisis.

Ūkininko sodybos statyba galima tampa tik tada, kuomet paruošiamas kaimo plėtros žemėtvarkos projektas. Vykdant kaimo plėtrą atliekamas ūkininko sodybos projektavimas, ūkininko sodybos formavimas ir ūkininko sodybos vietos parinkimas. 

Suderinus projektą su reikalingomis institucijomis jau galimas ūkininko sodybos įkūrimas ir gavus statybos leidimą ūkininko sodybos statymas. Savivaldybės išduotas statybos leidimas galios 10 metų, nepriklausomai kaip keisis Lietuvos Respublikos įstatymai ir normatyviniai aktai.

Taigi pradinis etapas – kaimo plėtros žemėtvarkos  projekto paruošimas.
 1. Na, visų pirma, žinoma, turite būti ūkininkas, t.y. turėti ūkininko pažymėjimą bei užregistuoti “ūkį” savivaldybėje. Tokia registracija kainuoja 20Lt.
 2. Ir iškart įsigijus sklypą bėgte į LESTO pildyti paraiškos, pagal kurią jums išduoda prisijungimo sąlygas. Jeigu jos tenkina – pasirašote sutartį, sumokate visą sumą iš anksto, ir tik tuomet pradedamas rengti projektas. Kodėl bėgte? Nes projektą jums ruoš iki 150 kalendorinių dienų, ir tai - tik projektas. Tuomet berods per 90 dienų jie priveda pačią elektrą iki sklypo. Žodžiu, tai užima laiko, ir elektrą “užsakyti” reikia kuo skubiau.
 3. Tuomet savivaldybėje reikia užpildyti prašymą išduoti planavimo sąlygų sąvadą kaimo plėtros žemėtvarkos projektui rengti
 4. Toliau - reikia turėti tokius dokumentus:
  • žemės sklypo registro pažymėjimą
  • žemės sklypo planą (preliminarių arba geodezinių matavimų)
  • ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimą
  • savivaldybės, kurioje yra sklypas, teritorijų planavimo skyriaus išduotas planavimo sąlygas ir planavimo sąlygų sąvadą kaimo plėtros žemėtvarkos projektui rengti
  • topografinę sklypo nuotrauką (toponuotrauką) atliktą ne seniau nei prieš 1 metus
  • pažymą apie gretimų žemės sklypų savininkus išduotą Registrų centro ne seniau nei prieš 1 mėnesį.
 5. Braižomas sprendinių brėžinys (Kaimo plėtros žemėtvarkos projektas ūkininko sodybos vietai parinkti), kur pagrindins tikslas – nustatyti užstatymo plotą, įvertinus visas apsaugos zonas. Šis projektas derinamas su: savivaldybės administracija, melioracijos skyriumi, kelininkais, savivaldybės architektūros skyriumi, seniūnija ir sklypo kaimynais. Sklypo kaimynams tiesiog išssiunčiami laiškai apie ūkininko sodybos steigimo ketinimus. 
 6. Tiesa, jeigu daromi kokie nors pakitimai, kurie liečia ir kaimynus, tam reikia jau ne tik juos informuoti, bet ir gauti jų raštišką sutikimą. Mano atveju reikėjo tokio iš vienos kaimynės, kurios teritorijoje prasideda melioracijos vamzdžiai. Reikėjo sutikimo, jos ji sutinka, jeigu jie būtų panaikinti. Kadangi aš nustačiau, kur tie vamzdžiai tiksliai eina ir jų naikinti neketinu, bet kaimynės parašas būtinas. Smagu, kad kaimynė pasitikėjo ir viskas baigėsi tiesiog kiek ilgesniu derinimu ir mano nerimu :)
 7. Toliau dokumentas jau keliauja į žemėtvarką, kur pagal tvarką privalo suderinti per 20 darbo dienų. Šiuo metu esu būten šioje stadijoje :)
 8. Tada keliauja į nacionalinę žemėtvarkos tarnybą, kur irgi laukia suderinimo iki 20 darbo dienų.
 9. Visa tai susiję su teritorijos planavimu. Ir štai jau turėtu būti Kaimo vietovės plėtros  projektas su įsakymu, kad gali tvarkytis.
Antras etapas – reikia, kad savivaldybėje išduotų architektūrines sąlygas, na ir statybos leidimą. Tam reikia paruošti:
1.    Namo projektą
2.    Elektros projektą (sklype iki namo)
3.    Vanduo
4.    Kanalizacija
5.    Tuomet savivaldybė “išrašo” nukreipimą, su kuriuo:
6.    Einama derinti į visuomenės sveikatos centrą (atsakymas duodamas per 10 darbo dienų)
7.    O tada keliaujama į priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą (irgi 10 darbo dienų)

Panašu, kad maždaug tiek reikia sutvarkyti, kad gauti leidimą statyti. Sako, ūkininko sodyba popierizmo atžvigliu - tai supaprastintas variantas :)

82 komentarai:

 1. Visas šitas briedas dar prieš akis o man jau kantrybės pritrūko skaityt.. :D pas mus ž.ū. paskirties žemė, bet kažkada pradėtas statyt namas, jokių popiergalių nėra, nors yra elektra. Reikės klaust kokio toj srity dirbančio, ar galima archyve kokiam popiergalius rast.
  p.s. kodėl nėra tiesiog url/nick?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Praejau siuos etapus, bet paciam daug vaiksciuoti neteko - sutvarkiau ukininko pazymejima ir uzregistravau uki. Kaimo pletros projekta dare firma kuri uzsiema zemetvarka, su savivaldybe viska derino jie. Darant namo pojekta irgi susitarem su architektu kad jis viska tvarkys savivaldybeje. Labai permoket uz tai nereikejo nes dariau jau per krize. Bet jeigu reiketu paciam visus poperiukus rinkti, turbut daug laiko ir nervu kainuotu.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Taip, aš taip pat pasinaudojau žemėtvartkos projektus darančia įmone. Tačiau kai iškilo klausimai, susiję su melioracijos sistema ir pan. - teko pačiai spręsti, gilintis ir organizuoti (http://statausodyba.blogspot.com/2012/01/melioracija.html).

  Bet kai bandžiau ieškoti, kokus žingsnius reikia atlikti, kad paruošti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą, niekur neradau aiškiai ir pažingsniui išdėstyta. Gal šis įrašas padės kam ateity orientuotis, kas tai yra ir kokie etapai. Nes tokiam "žaliam" žmogui kaip man - kuo toliau, tuo labiau suvokiu, kaip aš nieko neišmanau - tikrai praverčia informacija, peteikta punktais :) Nes daug nežinios ir tokioj pradinėj stadijoj tikrai reikia padedančių susigaudyti biurokratiniuose reikaluose.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pataisysiu, statybos leidimas (dabar jau statyba leidziantis dokumentas) nuo 2011 spalio 1 d. galioja nebe 10 metu, o neribita laika. Beto leidimai isduoti iki 2011 spalio 1 d. automatiskai pratesiami neribotam laikui

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Laba.diena.noreciau.pasikonsultuoti,radom.mociutesdokumentus.leidima.statybai.ir.namo.projekta.padaryta.2000m.12men.mociute.nieko.nestate,nera.net.pamatu,ar.dar.galioja.tas.leidimas.ar.mes.galime.pradeti.statybas?

   Panaikinti
  2. Laba.diena.noreciau.pasikonsultuoti,radom.mociutesdokumentus.leidima.statybai.ir.namo.projekta.padaryta.2000m.12men.mociute.nieko.nestate,nera.net.pamatu,ar.dar.galioja.tas.leidimas.ar.mes.galime.pradeti.statybas?

   Panaikinti
  3. na tikrai nežinau tikskliai, visuomet pastoviai kas nors keičiasi. Aš skambinčiau į savivaldybę ir tiesiai šviesiai paklausčiau, geriausia gal net su sklypo dokumentais ant rankų nueiti, kad galėtų įvertinti. Sako, kad galioja leidimas neribotą laiką, bet reikėtų visgi manau pasitikrinti dėl viso pikto. Jeigu yra net leidimas statybai - logiška būtų matyt kad be trukdžių?

   Panaikinti
 5. Etapai keli.
  1. Sodybos vietos parinkimas sklype su visais suderinimais. kartu darant topo nuotrauką pigiau.
  2. Sodybos pastatų išdėstymas parintame sklype.
  3. Pastatų projektavimas ir leidimo gavimas.
  Čia grubiai surašiau dar kiekvieną galima suskirstyti į etapus :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. 1. Sodybos vietos parinkimas sklype su visais suderinimais. kartu darant topo nuotrauką pigiau. -- Čia užsakant visą "paketą" pas architektą, ar kur? Nes topo nuotraukos dar neturime, tai nežinau ar ieškot ir daryt ją atskirai, ar ne?

   Panaikinti
  2. as pati neuzsakinejau topo nuotraukos. Man viska padare imone, kuri tvarke visa kaimo pletros projeka. Siaip nuosirdziai siulau pasinaudoti panasios imones paslaugomis (kainuoja iki 2 tukst, taciau tai tikrai sunkus biurokratinis procesas)

   Panaikinti
 6. Sveiki,
  Gal kas žinot kaip paprasčiausiu būdu galima būtų gauti ūkininko pažemėjimą? Ir kiek tas kainuotų? Nes kaip suprantu viskas prasideda nuo jo :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. O kiek maždaug visi šitie dokumentai, projektai, jų derinimas ir pan kainuoja? :) Įdomu, kiek dar pinigų išleidžiama šiems dalykams, nusipirkus ž.ū. sklypą

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dokumentu derinimas pasisamdzius tai darancia kompanija kainuoja 1500 - 2000 Litu. Man kainavo 1800 lituku. Dar man papildomai kanavo melioraciniu vamzdziu uzkoordinavimas - 1000 Lt (bet tai mano specifinis atvejis). Na dar susimokejau uz ukio registracija savivaldybeje - 20 Lt.Ir zinau, kad savivaldybeje reikes susimoketi mokesti uz statybos leidima - 250 Lt. Taigi viso apie 2000 Lt. Samdyti kompanija derinti tikrai rekomenduoju, ypac jeigu tai Vilniaus rajono savivalybeje, ten tikrai daug specifikos - sunku surinkti parasus, sunku susigaudyti. Ir vis tiek truksite kokius 7-8 menesius vien zemetvarkos projektui. As dabar jau matau, kad reikia mazdaug metu nuo sklypo isigijimo pradzios, kad i sklypa butu privesa elektra, padarytas zemetvarkos projektas, padarytas namo projektas ir gautas leidimas statybai. Ir visa tai labai operatyviai veikiant - nei vienos dienos neuzdelsiau (vienintelis uzdelsimas buvo architekto priduodant projekta derinimui statybos leidimui - cia praradau menesi visa). Dar prideti 100 litu geodezistui uz tiksliu slypo ribu nustatyma. O tokias smulkmenas kaip toponuotrauka ar pan - tai tai ieina i kaina tu, kurie darys jums zemetvarkos projekta, atskirai jau nieko nereikes.

   Panaikinti
 8. Sveiki noreciau suzinoti kiek konkreciai laiko uzeme visu dokumentu tvarkymas ir kokia bendra suma dokumentu tvarkymo? Ruosiames ir mes toki kelia praeiti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kiek pamenu uzeme daugiau nei puse metu, o kainavo iki 2000 litu. Elektra uzeme ilgiau - virs metu - prisivesti

   Panaikinti
 9. siaip paskaitykite komentara mano virsuje, ten tiksliai gi viska atsakiau kokia suma ir kiek laiko... bloge yra viskas smulkiai aprasyta, nenoreciau kartotis

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sveiki, gal galit padet, radau tokia info:
  Įregistruodamas ūkį, asmuo savivaldybės administracijai pateikia šiuos dokumentus:

  1.Prašymą įregistruoti ūkį,kuriame nurodomi vardas, pavardė, asmens kodas, gyvenamoji vieta ir telefonas (jei turi),ūkio žemės plotas,ūkio adresas,ūkio veiklos pobūdis (pagrindinė, papildoma veikla).
  Ką reikia nurodyti prie ūkio veiklos pobūdžio? Kokią veiklą jūs nurodėte?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man sake, kad visiskai nesvarbu, as berods nurodziau naminiu pauksiu veisima ar pan ir augalu veisima. Auginsiu kada putpeles ir geles :) kiek suprantu, ten galima kelias veiklas, ir jas galima kaitalioti?

   Panaikinti
 11. Sveiki, gal galetumet duoti kontaktus imones kuria tvarke projekta? Tai ne reklamai :) galima i emaila, tiesiog su kuria bendravau praso 2800 ir skaitau tai nesamoninga kaina. Aciu

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. as irgi to paties kontakto paprasyciau :) Katik issiuntinejau uzklausas del projektu, tai paziuresim kas kokia kaina siulys :)

   Panaikinti
 12. Sveiki. O kiek elektros atvedimas kainuoja?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jeigu paspaustumete tema "Elektra", ismeta nemazai irasu apie tai kiek ir kaip kainavo, pavyzdziui:
   http://statausodyba.blogspot.com/2013/01/turiu-elektra-paskaiciuokime-uz-kiek.html
   ir
   http://statausodyba.blogspot.com/2012/12/elektros-reikalai-dezute-ir-flirtas-su.html

   Panaikinti
 13. Esu girdėjęs gandų, kad jaunasis ūkininkas tam tikrus pastatus gali statyti be projekto. Ar tame yra kiek nors tiesos ?

  AtsakytiPanaikinti
 14. Šito nežinau. Žinau, kad ūkininko sodybai būtinas ūkinis pastatas, ir tai būtina projekte. Dėl papildomų ūkinių pastatų nesidomėjau kol kas tiesą sakant, bet man atrodo logiška, kad reikėtų. Yra supaprastintos manau sąlygos, galbūt nereikia derinti ar pan. - bet čia vat jau mano žinios, gaila, nesiekia. Siūlyčiau pasidomėti savivaldybėje.

  AtsakytiPanaikinti
 15. O ka daryti neturint ukininkavimo veikla irodanciu dokumentu? Ju reikalauja kursus organizuojancios istaigos..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. na kazkokia nesamone, pirma karta girdziu. Ukininko pazymejimas reiskia, kad jus turite kaip ir toki "issilavinima". Kursus galima baigti cia: http://www.zmmc.lt/zemdirbiu-mokymai/mokymo-centrai.html?lang=lt

   O kad iregistruoti uki, jums reikia ukininko pazymejimo, o ne atvirksciai. Vat jeigu jus norite iregistruoti uki neturint tokio "issilavinimo", tai tokiu atveju reikia irodyti, kad ukininkavote ne maziau kaip 3 metus ir irodyti zinoma reikia dokumentais.
   Na placiau cia vat: http://www.vic.lt/?mid=210

   Panaikinti
 16. Atsiverskite betkurios mokyklos aprasyma apie kursu organizavima ir butinus dokumentus, kuriuos reikia pristatyti...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. na man nereikejo, as tik zemes sklypa turejau nusipirkusi, tik tiek. Ir nematau logikos - pradzioj ukininkaujji, o tik po to ukininko pazymejima laikais? :)

   Panaikinti
  2. Jo, neblogą kliūtį čia sugalvojo. Dar su egzu irgi problems. Vienu žodžiu nenusipirksi dabar pažymėjimo... :((

   Panaikinti
  3. Oficialiai niekada ūkininko pažymėjimo ir nebuvo galima nusipirkti :)
   2013 metais tvarkiausi dokumentus ūkininko sodybai įkurti su jaunojo ūkinko pažymėjimu.
   Jeigu kam reikia kokios info,parašykit i el.pasta lllinute@delfi.lt pabandysiu padėt.

   Panaikinti
 17. Labas gal kas zinote pirkau pries 8metus sodyba,kartu ir nuomojuos papildomai valdiskos0,45aru zemes salia savo zemes,norejau ja ispirkti ,bet man neleido nes nesu ukininke,todel nuomojausi,visa ta laika trumpalaike nuoma,odabar siulo ilgalaike,bet vel reikia ukininko paz.man jau 52m,ar kas isduos ukininko pazimejima

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveiki.
   Ūkininko pažymėjimas vyresniems nei 50metų amžiaus,išduodamas savivaldybėje tiesiog pateikus turimos nuosavybės dokumentus.
   Dabar valstybė savo žemės nebeparduoda,o tiesiog nuomoja.

   Panaikinti
  2. Pažymėjimas pažymėjimui nelygu. Jūs čia ne apie tą pažymėjimą kalbate.
   Ūkininko pažymėjimo niekam be atitinkamo išsilavinimo neišduoda, nepriklausomai nuo amžiaus.

   Panaikinti
 18. Sveiki,
  turiu 248 aru sklypa. Ji sudaro 198 arai misku ukio paskirties zeme ir 50 aru zemes ukio (pievos)paskirties zeme. Viskas yra viename sklype, vienu kadastriniu numeriu.
  Ar galiu steigti ukininko uki, ir statytis namuka?
  Busiu labai dekingas uz atsakyma.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. mano supratimu jeigu yra ne maziau nei 50 aru zemes ukio paskirties, tuomet galima. Bet jums geriausiai pasakys jusu savivaldybeje asantis architektas, ten jie kompiureryje turi visus duomenis ir matmenis ir iskart per 10 min turesite tikslu atsakyma. As kazkada klausiau del sklypo, kuris buvo tik keli arai z.u.paskirites o visa kita - misko, tai jokiu budu negalima, nes reikia kad z.u butu 50 aru maziausiai.

   Panaikinti
 19. Sveiki. Kol skaitėm komentarus, viskas buvo aišku, bet kai patys pradėjom varstyti valdininkų duris, kyka naujų klausimų. Gal galite pasakyti, kas braižo sprendinių brėžinį? Architektas ar koks kitas specialistas turintis leidimą? Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ne, ne architektas, man braize imone, kuri man padare visa KPP. Jeigu norite kontaktu, parasykite e-mail (jeigu statot aplink Vilniu)

   Panaikinti
 20. Ačiū už info. Mes statom Klaipėdoje, tad teks ieškotis patiems :)

  AtsakytiPanaikinti
 21. ar neteko girdeti kas per supaprastinimai priimti,? (, cia kai ukinikas statosi)

  AtsakytiPanaikinti
 22. Gal ka nors zinote apie kelio projekto rengima, kokiu reikia dokuemntu, kaip viskas iforminama, gal parekomenduotumete kokia imone, kuri uzsiimtu siuo popierizmu?

  AtsakytiPanaikinti
 23. sveiki, gal galite pasakyti imones pavadinima kuri jums padejo tvarkyti dokumentus? aciu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Laba diena,
   gal galėtumėt ir man parašyti įmonės kontaktus, kurioje rengėte projektą? Ačiū

   Panaikinti
  2. Sveiki, ar galėtumėte ir man atsiųsti įmonės konktaktus.

   Panaikinti
 24. Sveiki gal kas nesenai laiket egzamina ukininko pazymejimui gauti klaipedoje?

  AtsakytiPanaikinti
 25. Greičiausias būdas susirasti mokanti žmogų ar ūkininką ir kurti bendrą ūkį. Su tavo žeme ir jo žiniomis. Kaip sakant partnerystės sutartį reikia pasirašyti. Ūkininku tapsi per savaitę.

  AtsakytiPanaikinti
 26. Mes taip pat domimes ,idomu sitas forumas vyksta jau kelis metus ar kas nors pasikeite ,mes taip pat galvojam pirkti zemes ir statyti nama norisi ir sodo,gal galite patarti kaip lengviau.

  AtsakytiPanaikinti
 27. Laba diena, o ar kas nors susidūrėte, kaip būna, jeigu nusiperkame ūkininko sodybą su parengtu kaimo plėtros žemėstvarko projektu ūkininko sodybai (kaimo turizmui) su statybos leidimu, ar mums galios tas statybos leidimas, ar reikės irgi išsilaikyti ūkininko egzaminus ir registruoti ūkį, ir kokia veiksmų seka laukia?

  AtsakytiPanaikinti
 28. Sveiki Bhude Scott paskolos organizacija susiformavo siekiant padėti žmonėms poreikius padeda ,: pavyzdžiui, finansinės paramos. Taigi, jei jūs einate per finansinių sunkumų ar esate kokiame nors finansų netvarka, ir jums reikia lėšų pradėti savo verslą ar jums reikia paskolą apmokėti savo skolą arba sumokėti savo sąskaitas, pradėti gražią verslą, arba esate ieškant ją sunku gauti kapitalo paskola iš vietos bankų, susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: bhudescottloancompany@yandex.com
  informaciją, reikalingą
  Jūsų vardas ...
  Pavardė ...
  SEX ..
  AMŽIAUS ...
  Šalis ......
  Galioja tapatybės kortelė ...
  TIKSLAS PASKOLOS ........
  Jūsų mėnesio pajamos ....
  Paskolos suma, kurios reikia ....
  Paskolos Trukmė ....
  Galioja Mobilusis Telefonas Numeris ....
  Ačiū už Jūsų supratimą.
  Linkėjimai.

  AtsakytiPanaikinti
 29. Sveiki Bhude Scott paskolos organizacija susiformavo siekiant padėti žmonėms poreikius padeda ,: pavyzdžiui, finansinės paramos. Taigi, jei jūs einate per finansinių sunkumų ar esate kokiame nors finansų netvarka, ir jums reikia lėšų pradėti savo verslą ar jums reikia paskolą apmokėti savo skolą arba sumokėti savo sąskaitas, pradėti gražią verslą, arba esate ieškant ją sunku gauti kapitalo paskola iš vietos bankų, susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: bhudescottloancompany@yandex.com už Biblija sako "Lk 11:10 Kiekvienas, kuris prašo, gauna; tas, kuris ieško, randa; ir tam, kuris paskambina, durys bus atidarytos "Taigi neleiskite darbas galimybę perduoti Jums nes Jėzus yra tas pats vakar, šiandien ir per amžius daugiau informacijos prašome darbas yra rimtų pažiūrų ir Dievas bijo žmonių. Jei esate finansiškai aušros ir jums reikia paskolą prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: bhudescottloancompany@yandex.com
  informaciją, reikalingą
  Jūsų vardas ...
  Pavardė ...
  SEX ..
  AMŽIAUS ...
  Šalis ......
  Galioja tapatybės kortelė ...
  TIKSLAS PASKOLOS ........
  Jūsų mėnesio pajamos ....
  Paskolos suma, kurios reikia ....
  Paskolos Trukmė ....
  Galioja Mobilusis Telefonas Numeris ....
  Ačiū už Jūsų supratimą.
  Linkėjimai.

  AtsakytiPanaikinti
 30. Sveiki,

  Jūs pavargote ieškau paskolomis ir Hipoteka,ar jums buvo pasuko žemyn nuolat savo bankų ir kitų finansų įstaigų,Mes siūlome bet kokio paskolos privatiems asmenims ir verslo įstaigas maža palūkanų norma 3% .Jei jus domina imantis paskolą,nedvejodami susisiekite su mumis šiandien,mes pažadame jums pasiūlyti geriausias paslaugas bet kada.Tiesiog mums pabandyti, nes tyrimas bus įtikinti jus. Kas yra jūsų Finansinius poreikius?

  Ar jums reikia verslo paskolą?
  Ar jums reikia asmeninės paskolos?
  Jūs norite pirkti automobilį?
  Ar norite perfinansuoti?
  Ar jums reikia paskolą?

  Ar jums reikia didžiulis kapitalo pradėti savo verslo pasiūlymą arba plėtrą? Ar jūs prarado viltį, ir manote, kad nėra išeities, ir jūsų finansinės naštos, vis dar išlieka?

  Prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl galimų verslo bendradarbiavimo Susisiekite su mumis elektroniniu paštu: (jmcredit120@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 31. Ar jūs verslo žmogus, ar moteris? Ar jums reikia pinigų, kad pradėti savo verslą? Ar jums reikia paskolą apmokėti savo skolą arba sumokėti savo sąskaitas arba pradėti gražią verslą? Ar jums reikia pinigų savo projektui? Mes siūlome užtikrintos paskolos bet kokią sumą ir bet kurioje pasaulio vietoje (asmenys, įmonės, nekilnojamojo turto ir juridiniams asmenims) į mūsų norma 2% puikios. Application atsakymų ir atsiųsti daugiau informacijos šiuo elektroninio pašto adresu: (khalifafinancialcompanies@gmail.com)

  Telefono numeris: +16789098796
  http://khalifafinancialcompany.weebly.com

  AtsakytiPanaikinti
 32. Ieškote investicijų ir privataus paskolos? Paieška ne daugiau, nes jūs esate tinkamoje vietoje jūsų paskola sprendimai čia! "Global Finance Limited" suteikti paskolas įmonėms, privačių juridinių ir fizinių asmenų už mažą ir prieinamą palūkanų norma. Paieška ne daugiau, nes mūsų tikslas yra visa informacija apie finansinę laisvę ir stabilios visuomenės. prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu per: (mariajorgeglobalfinance@gmail.com)

  Taikyti duomenų

  1) Vardas:
  2) Šalis:
  3) Adresas
  4) valstybė:
  5) Lytis:
  6) Šeimyninė padėtis:
  7) Pareigos:
  8) Telefono numeris:
  9) Dabartinė padėtis vietoj darbo:
  10) pajamos per mėnesį:
  11) informacija, reikalinga paskolos suma:
  12) paskolos trukmė:
  13) Tikslas Paskolos grąžinimo būdas:
  14) Religija:
  15) Ar jūs taikyti anksčiau:
  16) Gimimo data:
  Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti

 33. Standardlife universaliąsias paslaugas siūlo platų paskolų programas nuo asmeninės paskolos, komercinių paskolų, smulkaus verslo paskolų e.t.c.
  Ar jums buvo pasuko žemyn bankai per paskolos pradėti savo verslą arba perfinansuoti savo projektus? Tuo Standardlife universaliųjų paslaugų, mes suprantame, paskolos yra individualus, kaip ir žmonės, kurie kreipiasi dėl jų. Taigi, mes individualizuoti paskolų sprendimus, siekiant patenkinti savo specifinius poreikius. Tačiau vienas dalykas yra visada ta pati kiekvienam Standardlife universaliųjų paslaugų užsakovas: mes siekiame, kad skolinimasis lengva, patogu ir už prieinamą kainą. Jūs galite susisiekti su Standardlifeorg@outlook.com~~dobj daugiau informacijos, arba + (447) 042-045.878

  AtsakytiPanaikinti
 34. Ieškote paskolos? Jūs esate tinkamoje vietoje jūsų paskola sprendimai čia! "Global Finance Limited" apdalinti paskolas įmonėms ir privatiems asmenims ne mažos ir prieinamą palūkanų norma 2%. prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu per (bellaalbert6@gmail.com)


  Application Data

  1) Vardas, pavardė:
  2) Šalis:
  3) Adresas:
  4) valstybė:
  5) Lytis:
  6) Šeimyninė padėtis:
  7) Pareigos:
  8) Telefono numeris:
  9) Dabartinė padėtis vietoj darbo:
  10) Mėnesio pajamos:
  11) Paskolų suma, kurios reikia:
  12) Paskolos trukmė:
  13) Tikslas Paskolos grąžinimo būdas:
  14) Religija:
  15) Ar jūs taikyti anksčiau:
  16) Gimimo data:
  Ačiū,

  AtsakytiPanaikinti
 35. Ar jūs ieškote verslo paskola? asmeninės paskolos, būsto paskolos, automobilių paskolos, studentų paskolų skolos konsolidavimo paskolą, neužtikrintos paskolos, rizikos kapitalo ir tt .. Arba jums buvo atsisakyta paskolą iš banko ar finansų įstaigos dėl bet kokios priežasties. Aš James Parker, privatus kreditorius, skolinimas įmonėms ir privatiems asmenims ne mažos ir prieinamą palūkanų norma 2% palūkanų norma. Jeigu tu susidomėjai? Susisiekite su mumis šiandien ir khalifafinancialcompanies@gmail.com arba http://khalifafinancialcompany.weebly.com ir gauti savo paskolą šiandien

  AtsakytiPanaikinti
 36. Ar jums reikia skubiai paskolą? Ar jūs ieškote lėšų atsiskaityti kreditus ir skolas? Mes apdalinti paskolą su palūkanų norma 2% Prašome susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos: jonnafinance@outlook.com

  AtsakytiPanaikinti
 37. Ieškote investicinės paskolos, automobilių paskolos, studento paskolą, paskolos skolų grąžinimo ir privati paskola? Paieška ne daugiau, nes jūs esate tinkamoje vietoje jūsų paskola sprendimai čia! mes suteikiame paskolas įmonėms, privačių juridinių ir fizinių asmenų už mažą ir prieinamą palūkanų norma 2%. Jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu per: (bellaalbert6@gmail.com)

  Taikyti duomenų
  1) Vardas:
  2) Šalis:
  3) Adresas:
  4) Lytis:
  5) Šeimyninė padėtis:
  6) Pareigos:
  7) Telefono numeris:
  8) pozicijos darbo vietoje:
  9) pajamos per mėnesį:
  10) informacija, reikalinga paskolos suma:
  11) paskolos trukmė:
  12) Tikslas Paskolos grąžinimo būdas:
  13) Gimimo data:
  Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 38. Ar jums reikia paskolos? Ar jūs jau ieško, kur gauti paskolą? Ar jums buvo bando gauti bet paskolos rūšį? Tada taikyti dabar? (Carlosellisonfinance@outlook.com), jei norite gauti prieinamą paskolą. Paskolos čia Siūloma yra labai mažomis palūkanų norma 2%. Susisiekite su mumis dabar, jei jus domina.

  AtsakytiPanaikinti
 39. Ar jums reikia paskolos? Jei taip! Kontaktinė vandenyno Finansai ir Paskolos Limited ® smulkių ir didelių paskolų sumos. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu ne oceanfinance459@gmail.com Mes taip pat suteikti iš. Lt 5 tūkstančių svarų 100 milijonų svarų privatiems asmenims ir įmonėms, kredito yra atvira visiems, nepriklausomai nuo tautybės.

  AtsakytiPanaikinti

 40. Ar jūs verslo žmogus, ar moteris? Ar jums reikia pinigų, kad pradėti savo verslą? Ar jums reikia paskolą apmokėti savo skolą arba sumokėti savo sąskaitas arba pradėti gražią verslą? Ar jums reikia pinigų savo projektui? Mes siūlome
  užtikrintos paskolos bet kokią sumą ir bet kur pasaulyje (asmenys, įmonės, nekilnojamojo turto ir juridiniai asmenys), mūsų 2% normos puikus. Application atsakymų ir atsiųsti daugiau informacijos šiuo elektroninio pašto adresu: (barryhamiltonfunds@gmail.com arba barryhamilton@gmail)+44704204992

  AtsakytiPanaikinti
 41. pranešimas svarba kreditų
  Taikyti dabar gauti realaus konkurencingas kredito pasiūlymus! Prisijungę Pasirengimo kvalifikacija yra nemokama ir nėra įsipareigojimas! Jūs galite gauti pinigus jums reikia ne 3% palūkanų norma.
  Susisiekite su mumis elektroniniu paštu.

  Paštas: fastaccessfinance@outlook.com
  Alanas Scarlett.

  Skelbimai komanda
  Skambinti pagalbos paraišką paskolai gauti

  AtsakytiPanaikinti
 42. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 43. Vandenyno Skolintojai ir hipotekos Limited mažiems ir dideliems paskolų suma yra 2%.

  Sveiki kreiptis dėl paskolos finansuoti savo verslą, siūlome privačių paskolų,
    komercinių ir asmeninės paskolos su labai mažomis palūkanų normomis, kaip mažas kaip 2% per vienerius metus 30 metų grąžinimo laikotarpį bet kurioje pasaulio vietoje. Mes siūlome paskolas, svyruoja nuo 1000 iki bet kokia suma jums Prašymas, Susisiekite su mumis šiandien paštu; oceanfmortgages@gmail.com

  +447087694046

  AtsakytiPanaikinti
 44. Ar jums reikia paskolos? Jei taip! Kontaktinė vandenyno Finansai ir Paskolos Limited ® smulkių ir didelių paskolų sumos. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu ne oceanfinance459@gmail.com Mes taip pat suteikti iš. Lt 5 tūkstančių svarų 100 milijonų svarų privatiems asmenims ir įmonėms, kredito yra atvira visiems, nepriklausomai nuo tautybės.

  AtsakytiPanaikinti
 45. Sveiki,
  Aš esu ponia Olivia Danielius, privati ​​paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolas. Ar jums reikia paskolos skubiai sumokėti savo skolų ar jums reikia paskolą, siekiant pagerinti jūsų verslą? Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? ieškote daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas. Mes skolinti lėšas asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimą ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti paskolą. Taigi Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu:
  (Oliviadaniel93@gmail.com)


  Application Data

  1) Vardas, pavardė:
  2) Šalis:
  3) Adresas:
  4) valstybė:
  5) Lytis:
  6) Šeimyninė padėtis:
  7) Pareigos:
  8) Telefono numeris:
  9) Dabartinė padėtis vietoj darbo:
  10) Mėnesio pajamos:
  11) Paskolų suma, kurios reikia:
  12) Paskolos trukmė:
  13) Tikslas Paskolos grąžinimo būdas:
  14) Religija:
  15) Ar jūs taikyti anksčiau:
  16) Gimimo data:
  Ačiū,

  AtsakytiPanaikinti
 46. Ar jūs verslo žmogus, ar moteris? Jums reikia pinigų, kad pradėti savo verslą? Ar jums reikia paskolą apmokėti savo skolą arba sumokėti savo sąskaitas arba pradėti gražią verslą? Ar jums reikia pinigų savo projektui? Mes siūlome užtikrintos paskolos dėl bet kokio dydžio ir bet kurioje pasaulio vietoje (asmenų, įmonių, nekilnojamojo turto ir juridiniams asmenims) į mūsų norma 2% puikios. Ar atsakant į prašymą ir atsiųsti daugiau informacijos šiuo elektroninio pašto adresu: (fredmantin@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 47. Ar jūs verslo žmogus, ar moteris? Jums reikia pinigų, kad pradėti savo verslą? Ar jums reikia paskolą apmokėti savo skolą arba sumokėti savo sąskaitas arba pradėti gražią verslą? Ar jums reikia pinigų savo projektui? Mes siūlome užtikrintos paskolos dėl bet kokio dydžio ir bet kurioje pasaulio vietoje (asmenų, įmonių, nekilnojamojo turto ir juridiniams asmenims) į mūsų norma 2% puikios. Ar atsakant į prašymą ir atsiųsti daugiau informacijos šiuo elektroninio pašto adresu: (fredmantin@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 48. Ar jums reikia paskolos? Jei taip! Kontaktinė vandenyno Finansai ir Paskolos Limited ®for mažų ir didelių paskolų sumos. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu ne oceanfinance459@gmail.com Mes taip pat suteikti iš. Lt 5 tūkstančių svarų 100 milijonų svarų privatiems asmenims ir įmonėms, kredito yra atvira visiems, nepriklausomai nuo tautybės.

  AtsakytiPanaikinti
 49. Sveiki, mano vardas yra ponia Rūta Edvinas, sukčiavimo auka suklastotų skolintojų rankose. aš prarado apie 23.000 Lt, nes man reikia didelį kapitalą 55.000 €. Aš beveik mirė, aš neturėjo kur eiti. mano verslas buvo sunaikinta, ir šiame procese aš praradau savo sūnų. Aš negalėjo pakęsti tokio nepasikartotų. 2017 sausio mėn sutikau gerą draugą, kuris supažindino mane su gera motina, ponia Mary William, kad galiausiai padėjo man užtikrinti paskolą bendrovė. Geras mama aš noriu pasinaudoti šia galimybe ir padėkoti jums, ir gali Dievas toliau laimina Jus. Aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe patarimus kolegos Luthuanians, kad yra daug sukčiai iš ten, todėl, jei jums reikia paskolą ir nori užsitikrinti paskolą greitai, uržegitruokite tik ponia Mary William elektroniniu paštu: marywilliam902@gmail.com. Jūs taip pat galite susisiekti su manimi per šį laišką: ruthedwin98@gmail.com. jei turite kokių nors abejonių. Prašome ji yra vienintelis asmuo, patikimas ir patikima.
  Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 50. Gera diena,

  Mes esame teisėti ir Garsi pinigų skolintojas. Mes skolinti lėšas iš fiziniams asmenims, kuriems reikia finansinės pagalbos, mes suteikiame paskolą asmenims, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą. Ar jūs jau ieško paskolą? Jūs neturite jaudintis, nes esate reikiamoje vietoje galiu pasiūlyti paskolą esant žemai palūkanų norma 2%, todėl jei jums reikia paskolos, aš noriu jums tiesiog susisiekite su manimi per Šis el.pašto adresas: mobilfunding1999@gmail.com

  Paraiška kreditui gauti reikalinga informacija:

  1) Visas Vardai: ............
  2) Lytis: .................
  3) Amžius: ........................
  4) Šalis: .................
  5) Telefono numeris: ........
  6) Pareigos: ..............
  7) Mėnesio pajamos: ......
  8) Paskolų suma, kurios reikia: .....
  9) Paskolos trukmė: ...............
  10) Tikslas Paskolos grąžinimo būdas: ...........
   
  Geriausi linkėjimai

  AtsakytiPanaikinti
 51. Ar jums bloga finansinė padėtis? Ar jums reikia paskolos? teikiamos paslaugos yra žemiau:

  asmeninės paskolos
  studentų paskolos
  Verslo paskolos
  Pradžia paskolos
  skolų grąžinimas
  medicinos paskolos

  Mūsų paslaugos yra greitas ir labai patikimas, nes mes garantuojame gauti savo paskolą, kai jums taikyti paskolos patvirtintas per 30 minučių programą. Susisiekite su mumis dabar (Freemanloanfinance@gmail.com ) ir gauti savo paskolas šiandien.

  Ačiū,
  Jamie Freeman

  AtsakytiPanaikinti
 52. Aš vertinu p James Cole iš unitycredit111@gmail.com~~pobj suteikėte man paskolos sumą 17000. € Man buvo scammed su netikrų kitų skolintojų. Taigi, aš kreipėsi dėl paskolos unitycredit111@gmail.com~~pobj .Po priimti savo skolinimosi poreikį, aš gavau mano paskolą iš įmonės. Jei jums reikia skubiai paskolą taikyti šiandien elektroniniu paštu: unitycredit111@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 53. Aš esu privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolas. Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą ar investuoti? Ar jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? Look no daugiau, nes mes esame čia visiems savo finansines problemas praeityje. Mes paskolų fondus asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą ne daugiau kaip 3% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą. Taigi Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu adresu: tonywater12@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 54. Ar jums reikia paskolas projektui, investicijų, asmeninės paskolos, verslo paskolos, būsto paskolos, studentų paskolų, konsolidavimo paskolos ir paskolas įvairių projektą? tiems, kurie nori gauti paskolą iš mūsų įmonę turėtų susisiekti su mumis šiandien: thomasloanservice11@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 55. LIUDIJIMAS APIE kaip aš gavau mano paskolą apmokėti savo sąskaitas

  Sveiki visi,
  Esu Ivan Carlos pagal pavadinimą, aš rašau šį liudijimą, nes aš esu labai dėkingas už tai, ką padarė pasaulinę investicijas man ir mano šeimai, kai aš maniau, kad ten buvo ne viltis atėjo ir, kad mano šeima jaučiasi vėl atgijo, skolindami mums paskolą ne norma labai mažomis palūkanų norma 2%. Na, aš jau ieško už paskolą atsiskaityti savo skolas per pastaruosius trejus viskas, ką aš žinojau, buvo apiplėšti ir paėmė mano pinigus, kol aš pagaliau rado skolintojas Dievą mėnesius. Aš niekada maniau, kad vis dar yra originalios paskolos skolintojų internete, bet mano didžiausia staigmena jie davė man mano paskola be eikvoti daug laiko, todėl, jei esate ten ieško bet kokio dydžio paskolą aš rekomenduoju jums elektroninio pašto paskolų bendrovei pašto adresas: investmentglobalfinace@gmail.com ir būti be interneto sukčiai,

  AtsakytiPanaikinti
 56. Sveiki visi,

  Aš esu privati paskola skolintojas, patikimas, patikimas skolintojas; Aš suteikti paskolas įmonėms ir privatiems asmenims ne mažos ir prieinamą palūkanų norma 2%. Ar jūs ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos, automobilių paskolos, studento paskolą, skolos konsolidavimo paskolą, neužtikrintos paskolos, rizikos kapitalo ir? Jei buvo atsisakyta pagal banko finansų įstaigos paskolos dėl vienos ar kelių priežasčių. Jūs esate tinkamoje vietoje jūsų paskola sprendimai Jei domina siūlo paskolą prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: (carlosellisonfinance@outlook.com)
  Linkėjimai,

  P Carlos Ellison

  AtsakytiPanaikinti
 57. Noriu informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Helen Wilson, privati ​​paskola skolintojas, kad skolina gyvenimo laiko galimybę. Ar jums reikia skubiai paskolą mokėti savo skolą, arba jums reikia paskolą, siekiant pagerinti jūsų verslą? Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? ieškote daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas. Mūsų paskolų fiziniams asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimą pagalbą ir gavėją ir bus pasirengę pasiūlyti paskolas. Taigi Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu:
  (helenwilson719@gmail.com) Taigi, jei jūs norite gauti paskolą iš mano įmonės, galite susisiekti su mumis šiandien.

  Didžiausia suma, mes skolinti yra 600,000,000.00 į šių
  Valiuta: Jungtinių Amerikos Valstijų doleriais, eurais ir Didžiosios Britanijos svaras sterlingų

  dėkoju

  AtsakytiPanaikinti